Sākums

Whatsapp

Waze

Izvēlne

Virtuves mēbeles

Lineāra vai salona virtuve? Kompakta vai īpaši plaša? Klasiska vai mūsdienīga? Neatkarīgi no jūsu gaumes virtuve ir katras mājas stūrakmens, vieta, kur Jūs satikties, lai dalītos ar ēdienu un svarīgākajiem dienas momentiem. Jūsu jaunās virtuves iekārtas izvēle, ar elegantu un funkcionālu iekārtojumu un virtuves mēbelēm nekad nav bijusi vienkāršāka: šeit jūs varat atrast jebkurai gaumei un vajadzībām nepieciešamās virtuves mēbeles.

Virtuves mēbeļu kvalitāte vienmēr ir ļoti svarīga, tas it īpaši attiecas uz virtuves iekārtas izgatavošanā pielietotajiem materiāliem. Atcerieties, ka virtuvē regulāri ir atklāta uguns vai karsta virsma, daudzas asas malas un instrumenti. Tātad kvalitāte virtuves mēbelēm ir vissvarīgākais aspekts.

Vienmēr jācenšas panākt harmonisku un plūstošo sajūtu jūsu virtuvē, jo īpaši jūsu mājās kopumā. Tāpēc izvēlieties virtuves mēbeles atbilstoši Jūsu mājas iekārtojumam un stilam, kas harmonē ar jūsu mājās jau esošajam tēmām. Jūs varat izvēlēties retro, vai klasisku izskatu izmantojot atbilstošus materiālus virtuves mēbelēs, vai mūsdienīgu izskatu ar minimālisma izjūtu. Ja jūs priekšroku dodat minimālisma stila virtuvei, tad pārliecinieties, ka tā ir ļoti labi saplānota, un virtuves mēbeļu krāsās ir vairāk izteiktas tekstūras.

Kad runa ir par virtuves mēbeļu pasūtīšanu,jeb pirkšanu, pirms pasūtījuma veikšanas visa virtuves iekārtai paredzētā telpa ir jāizmēra, jātur prātā un jāpārbauda katrs telpas centimetrs. Šeit nav vietas kļūdām,vai paviršībām, jo plauktiem, skapjiem un darba vietai ir precīzi jāatbilst. Kad dosieties pirkt,jeb pasūtīt virtuves mēbeles, jums būs jāveic provizoriskie mērījumi un līdzi jāņem jūsu virtuves plāns.