Sākums

Whatsapp

Waze

Izvēlne

Virtuves mēbeles-moderni risinājumi

Daudzos gadījumos virtuve ir mājas sirds, un tā ir arī telpa, kuras iekārtojums seko līdzi visām tehnoloģijas un dizaina tendencēm. Citiem vārdiem sakot, virtuves mēbeles tiek atjauninātas biežāk.

Izveidojiet mūsdienīgu virtuvi ar skaistu salu, kas pilda arī bāra funkcijas.Šī virtuves mēbele radīs ļoti viesmīlīgu interjera sajūtu.

Daudzās mūsdienu virtuvēs ir arī ēdamistabas / ēdamistabas zona, kas sastāv no minimālisma stilā ieturētām virtuves mēbelēm.

Izstrādājot modernu virtuves telpu-zonu, iebūvētās virtuves mēbeles ir jāiekļauj saraksta augšgalā. Tas ļaus jums piešķirt virtuvei minimālisma un organizēta izskata sajūtu un maksimāli izmantot virtuves telpu. Bet paturiet prātā, ka jums visticamāk vajadzēs arī virtuves mēbes un jauno virtuves iekārtu pielāgot virtuves telpas kopējam dizainam.

Dabiskais koks joprojām ir vispiemērotākais materiāls virtuves mēbeļu izgatavošanai klasiskajā stilā. Ēdamgaldu izgatavošanā virtuves mēbelēs, var izmantot ozolu,osi, valriekstu,riekstkoku un sarkankoku. Mākslīgā koksne, lai arī ne tik izturīga kā dabiskais koks, tiek plaši pielietots. Modernās mājas var eksperimentēt arī ar finierētu koku.

Bāra krēsli, brokastu galdi un krēsli izgatavoti no alumīnija, kaltas dzelzs vai metāla un koka kombinācijas izskatās stilīgi. Stikla galdi kā virtuves mēbeles izskatās eleganti. Caurspīdīgas akrila mēbeles jūsu virtuvē var veidot jaunu modes tendenci. Plastmasas komplekti ir viegli un tāpēc viegli pārnēsājami, ja nepieciešams attiecīgās virtuves mēbeles pārvietot pēc vajadzības.