Sākums

Whatsapp

Waze

Izvēlne

Virtuves iekārtas-komplektācija,furnitūra un tehniskie risinājumi

Noteikti būtu vērts padomāt par papildu piederumiem un aksesuāriem, kas jums ir nepieciešami, lai racionāli aprīkotu savu virtuves iekārtu. Rokturi,dekoratīvā mēbeļu furnitūra,apgaismojuma pielietojums un visi glabāšanas risinājumi,tie sadārdzinās virtuves iekārtas gala cenu, bet var radīt dramatisku atšķirību vizuāli. Šīs visas komponentes arī padarīs jūsu virtuves zonu un pašu virtuves iekārtu daudz funkcionālāku.
Zemāk minēti tikai daži piemēri,no virtuves mēbeļu komplektācijas.

Cokols – tas virtuves mēbelēs tiek iestrādāts pie pašas grīdas, zem virtuves iekārtas skapīšiem, lai noslēptu mēbeļu kājiņas,kuras neizskatās dizainiski pievilcīgas. Ja savai virtuves iekārtai esat izvēlējies dizaina kājiņas, cokols nav nepieciešams.

Karnīzes  – augšējais-dekoratīvais rāmis,kurš stiprinās virs virtuves mēbeļu augšējiem skapjiem. Tās noslēpj skapīša galus un nodrošina pabeigtāku virtuves iekārtas izskatu.

Atvilktnes un  to vadotnes – pārliecinieties, vai atvilktņu vadotnes nodrošina pilnu atvilktnes atvērumu. Tas nodrošina pilnīgu atvilktņu satura skatījumu. Vienmēr pārbaudiet virtuves iekārtas atvilktņu skrūvju slodzi, it īpaši platājās un dziļajās virtuves mēbeļu atvilktnēs. Lielas slodzes atvilktņu vadotnes var izturēt līdz pat 70 kg.slodzi, tas nozīmē, ka droši varat komplektēt virtuves iekārtu ar lielām un dziļām atvilktnēm, nekaitējot to vienmērīgai darbībai.