Sākums

Whatsapp

Waze

Izvēlne

Virtuves iekārtas – apdare un pēdējie pieskārieni

Noteikti padomājiet par papildu piederumiem, kas jums ir nepieciešami, lai noformētu savu virtuves iekāru. Rokturi un visi glabāšanas risinājumi Tie sadārdzinās virtuves iekārtas gala cenu, bet var radīt dramatisku atšķirību vizuāli. Tās arī padarīs jūsu virtuvi un tās iekārtudaudz funkcionālāku.

 

Līstītes – tās iet pa grīdu zem virtuves iekārtasvienībām, lai aptvertu standarta vienības kājas, kuras var būt neglītas. Ja esat izvēlējies brīvas vienību kājās savāmvirtuves iekārtām, Jums tas nav nepieciešams.

 

Karnīzes  – augšējais rāmis ap piestiprinātām sienas virtuves iekārtas vienībām. Slēpj skapīša galus un nodrošina kārtīgāku virtuves iekārtas izskatu.

 

Atvilktnes un  to stīgas – pārliecinieties, vai atvilktņu stīgas nodrošina pilnu atvilktnes atvērumu. Tas nodrošina pilnīgu satura skatījumu. Vienmēr pārbaudietvirtuves iekārtasatvilktņu skrūvju slodzi, it īpaši platās pannas atvilktnēs. Lieljaudas atvilktņu skrējēji var turēt līdz pat 70 kg, tas nozīmē, ka Jums var būt plašākas, dziļākas atvilktnesvirtuves iekārtā, kas uzglabā vairāk, nekaitējot vienmērīgai darbībai.