Sākums

Whatsapp

Waze

Izvēlne

Virtuves iekārta-stils un dizains

Jūsu virtuves iekārtas izvēlētais stils,jeb dizains tieši neietekmēs kopējo mājokļa iekārtojumu. Tomēr tam var būt ietekme. Lielu ģimeņu un plašu telpu virtuves iekārtas izskatās labi ar lielu salu vai lauku stila ēdamgaldu virtuves centrālajā vietā. Alternatīva – moderns virtuves iekārtas izkārtojums ar racionalizētu dizainu, kas maksimizē telpu un gaismu būs vairāk piemērots virtuvēm, kurām nav paredzēta liela virtuves telpa.  Ir svarīgi saprast, ko virtuves telpas plānojums spēj uzņemt ar savu platību, kā arī kādas ir ģimenes vajadzības un vēlmes, pirms izvēlēties virtuves iekārtas.

Moderno virtuves iekārtu dizainparaugi savās modes tendences ir gājuši daudz tālāk.Atvadoties no pierastajiem sniegbaltiem toņiem un pamazām atsakoties arī no spīdīgā klāsta materiāliem. Jaunākās mūsdienu tendences virtuves iekārtās ir skaistās neitrālās nokrāsās – pelēks, šampanietis un krēmkrāsa. Virtuves mēbeļu plūstošas līnijas,modernais krāsu un materiālu pielietojums rada raksturu un ar to ir viegli sadzīvot.

Jaunas tehnoloģijas un progresīvas materiālu apstrādes metodes palīdz radīt jaunu dzīvi materiāliem, kuri iepriekš nebija labvēlīgi-piemēroti virtuves mēbeļu izgatavošanai,tādējādi padarot virtuves telpu un virtuves iekārtu vēl modernāku un pamanāmāku.