Sākums

Whatsapp

Waze

Izvēlne

Balts Lauras mēbeles logotips

Mūsu specialitāte virtuves mēbeles vannasistabas mēbeles skapji un citas mēbeles

Virtuves
mēbeles

Skapji

Koridora
iekārtas

Vannasistabas
mēbeles

Sekcijas

Biroja un
citas mēbeles

Izpārdošana

-30%

visām biroja mēbelēm

Jaunums!

žurnālgalds "Neue"

Akcija!

pasūtot atpūtas krēslu mini galdiņš dāvanā

Biežāk uzdotie jautājumi

Pirmkārt jau jārķinās, ar virtuves telpas paredzēto platību. Tas nozīmē, ka vajadzētu būt vismaz aptuvenam redzējumam, gar kuru sienu(jeb vairākām sienām), ir plānots izbūvēt virtuves iekārtu. Tāpat, svarīgs aspekts būtu, apzināt sadzīves tehnikas pielietojumu.Piemēram, vai vēlaties virtuves mēbelēs iestrādāt(lasīt-iebūvēt) trauku mazgājamo mašīnu, ledusskapi vēlaties brīvstāvošu, jeb iebūvējamu. Virtuves iekārta tiks komplektēta ar iebūvējamu tvaiku nosūcēju, jeb brīvi stāvošu.
Nemazāk būtisks ir virtuves iekārtas stils, jeb dizains. Tas, protams ir gaumes jautājums, kādas esat iedomājušies savas jaunās virtuves mēbeles. Šeit nav viennozīmīgas atbildes, jo modes tendences nemitīgi mainās. Citi dod priekšroku modernajam stilam, kur virtuves mēbeļu dizains ir askētisks, taisnām regulārām formām, bez liekiem pārspīlējumiem. Tur pretī, citi pasūtītāji priekšroku dod klasiskajam stilam, kur virtuves mēbeļu kopējais stils ir nemainīgs desmitiem gadu. Protams, mūsdienās jau pielietojot modernus materiālus, darba virsmas un furnitūru.
Tomēr, pasūtot jaunu virtuves iekārtu, kura tiek izgatavota pēc individuāla projekta, loģisks jautājums būs, cik tas izmaksās. Un šeit nav konkrētas atbildes, jo izmaksas vistiešākājā mērā ir atkarīgas no pielietotajiem materiāliem, darba virsmas izvēles un pielietotās furnitūras.
Tiklīdz ar potenciālo klientu, tiek izrunāti un apstiprināti visi jautājumi, par materiālu pielietojumu virtuves mēbeļu izgatavošanā, tiek sakalkulētas kopējās izmaksas, par visu mūsu paklapojumu spektru kopumā. Tas ir, sevī iekļaujot mēbeļu projektēšanu, izgatavošanu, piegādi un montāžu.

Arī fasāžu un darba virsmu piedāvājums un pieejamība, virtuves mēbeļu izgatavošanā ir pietiekami liela. Kā populārākos fasāžu materiālus, no kuriem tiek izgatavotas virtuves iekārtas, var minēt EGGER lamināts, akrils, krāsots MDF, pulēts MDF, dažādu veidu finierējumi, masīvkoks u.c.
Populārākās darba virsmas, ar kurām tiek komplektētas virtuves mēbeles, ir: mākslīgais akmens, jeb CORIAN, kvarca darba virsmas, dažādi kompozītmeteriāli, keramika, jeb DEKTON, masīvkoks un labi zināmās plastikāta pārklājuma darba virmsas.

Ciešā sadarbībā, ar mūsu dizainerēm, pasūtītājam tiek piedāvāts jaunās virtuves iekārtas, pilns projekts. Kurš sevī ietver rasējumus un 3D skices.Lai potenciālajam klientam rastos pilns vizuāls priekšstats, kādas realitātē varētu izskatīties iecerētās virtuves mēbeles.
 

Populārākās darba virsmas, ar kurām tiek komplektētas virtuves mēbeles, ir: mākslīgais akmens, jeb CORIAN, kvarca darba virsmas, dažādi kompozītmeteriāli, keramika, jeb DEKTON, masīvkoks un labi zināmās plastikāta pārklājuma darba virmsas.

Visbiežāk, pasūtot jaunu virtuves iekārtu, cilvēki izvēlas iegādāties arī jaunu sadzīves tehniku.
Šeit būtu jāpievērš uzmanība virtuves telpas izmēriem un konfigurācijai, lai savas vēlmes būtu iespējams salāgot ar tehniskajām iespējām. Dizainerēm, projektējot virtuves iekārtu, šie visi aspekti tiek ņemti vērā. Jebkurā gadījumā, visi jautājumi, kuri saistīti ar sadzīves tehnikas pielietojumu un izvēli, tiek atrunāti, noprecizēti pasūtot un projektējot virtuves mēbeles. Konsultāciju un sarunu procesā, klients tiek infomēts par visām detaļām un niansēm, kuras saistās ar sadzīves tehniku un santehniku tapšanas procesā esošajā virtuves iekārtā.
 

Populārākās darba virsmas, ar kurām tiek komplektētas virtuves mēbeles, ir: mākslīgais akmens, jeb CORIAN, kvarca darba virsmas, dažādi kompozītmeteriāli, keramika, jeb DEKTON, masīvkoks un labi zināmās plastikāta pārklājuma darba virmsas.

Visbiežāk, klients, vēloties pasūtīt jaunu virtuves iekārtu, pirmo reizi atnāk pie mums, uz pirmo sarunu un konsultāciju. Tad arī vispārīgi, tiek izrunāts, par vēlmēm, iespējām, tehniskajiem risinājumiem, materiālu pielietojuma iespējām. Sarunas beigās, jau ir radies priekšstats, par klienta vēlmēm, mūsu iespējām, kā arī par kopējo izmaksu amplitūdu. Pēc tam, tad potenciālais klients pieņem lēmumu, vēlas uzsākt sadarbību ar mums, virtuves mēbeļu izgatavošanā, jeb arī dos priekšroku citam ražotājam.
Ja atbilde ir pozitīva, tad uzsākam darbu. Dizaineres gatavo virtuves iekārtas pilnu projektu, tiek saskaņoti un apstiprināti materiāli, furnitūra, darba virsmas materiāls, izrunājam visus jautājumus, kuri saistīti ar sadzīves tehnikas pielietojumu, kā arī virtuves mēbeļu izgatavošanas termiņi.
Birojs
Moderna virtuve

Par mums

Mūsu uzņēmuma komandā strādā profesionāli mēbeļu galdnieki ar lielu pieredzi. Visas mēbeles ražojam uz mūsdienīgākajām mēbeļu ražošanas iekārtām.

Mēs nodrošinam

Pēc pasūtijuma izgatavojam virtuves skapjus sekcijas

Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. 

Atsauksmes