Mūsu klients
maksā par kvalitāti
5.00
PIETEIKTIES
info@laurasmebeles.lv +371 29142364 +371 29472242

Publikācijas – Virtuves iekārtas

Individuāli izgatavotas modernas mēbeles

“Lauras mēbeles” ir zināms zīmols Latvijas tirgū, īpaši tiem individuālā pasūtījuma cienītājiem, kas tiecas pēc kvalitātes. Un tam ir racionāls pamatojums – laba gaume apvienojumā ar augstvērtīgu izpildījumu, ko prasmīgi spēj paveikt profesionāli mēbeļu speciālisti. Jau gadiem ilgi “Lauras mēbeles” produktīvi sadarbojas ar savā jomā labākajiem Latvijas arhitektu birojiem, dizaina studijām un individuālajiem projektētājiem–dizaineriem, savu darbību organizējot arī tālu aiz Latvijas robežām un eksportējot gatavos izstrādājumus uz vairāk nekā 10 valstīm: Norvēģiju, Austriju, Lielbritāniju, Holandi, Zviedriju, Franciju u.c. Gadu gaitā ir izkristalizējušās uzņēmuma “Lauras mēbeles” klientu iezīmes – prasīgs pret kvalitāti, dizainu un funkcionalitāti. Cilvēki meklē izteikti labas, modernas un ilgmūžīgas mēbeles.

Uzņēmumam ir pamatota iespēja to piedāvāt, strādājot pēc individuāliem pasūtījumiem. “Lauras mēbeles” izgatavoto telpu aprīkojumu viegli asociēt ar Itālijas dizainu un Vācijai raksturīgo kvalitāti. Garantija ir 10–15 gadi. Klientiem pirms tiek piedāvātas 3D vizualizācijas (dizainere Ilze Svence), kurās iecere tiek uzbūvēta līdz pilnībai, pēc tam precīzi, saskaņā ar projektu realizēta. No materiāliem galvenokārt tiek izmantotas 6–7 materiālu grupas, piemēram, daudzus gadu desmitus sevi pierādījušais Austrijas zīmols EGGER (laminētas kokskaidu plātnes, galda virsmas, plastikāti u.c.). Vēl materiālu klāstā ir MDF, kas tiek krāsots vai pulēts, tāpat akrils, finierēti materiāli, masīvkoks (modē ir eļļotas, nevis lakotas koka virsmas), akmens, granīts, kompozītmateriāli, kvarcs, CORIAN, keramika (DEKTON), kas ir viscietākais un pret skrāpēšanos drošākais materiāls. Vienmēr gaidīti “Lauras mēbeles”, www.laurasmebeles.lv.

Kvalitatīvas mēbeles mūsdienīgām prasībām. Projektētas un ražotas Latvijā.

Zināšanas, izglītība un ērti pieejamā informācija audzējusi cilvēka prasības pret lietām, kuras ikdienā lietojam, kā arī pret vidi, kurā uzturamies. Jebkura telpa, pašsaprotami, nav iedomājama bez mēbelēm. Ja ir nobriedusi vēlme pēc moderna dizaina, kvalitatīvi paveikta mēbeļu meistaru darba, profesionālas un draudzīgas attieksmes, dodieties uz Matīsa ielu 76/78, Rīgā, kur jau daudzus gadus stabili mājo uzņēmums “Lauras mēbeles”.
Gaumīgi iekārtotajā salonā ikviens būs gaidīts konstruktīvai sarunai par mēbeļu tēmu.
No visas plašās mēbeļu nozares uzņēmums kā galveno specializāciju izvēlējies virtuvju mēbeļu ražošanu, bet pateicoties komandas ilggadējai pieredzei un meistaru prasmēm, tiek ražotas mēbeles jebkurai telpai – vannas istabām, dzīvojamām un guļamistabām, priekšnamiem, skapju un plauktu sistēmas
bibliotēkām un sabiedriskajām telpām. Jāuzsver, ka virtuvju mēbeļu niša ir viena no sarežģītākajām, jo mūsdienīgas virtuves iekārtojums pieprasa pašu modernāko darba virsmu materiālu un furnitūras apvienošanu kvalitatīva un funkcionāla mēbeļu ansambļa radīšanā. Pat ja kāda telpa rada pamatotas šaubas par skaista un praktiska rezultāta iespējamību, piesaistot dizaineru, konstruktoru, kā arī uzklausot vadošo materiālu piegādātāju
ieteikumus, vienmēr risinājums tiek atrasts. Gala rezultāts par skaisti izdevušos projektu vienmēr priecējis abas puses – gan mēbeļu pasūtītājus, gan to radītājus – “Lauras mēbeles” komandu. Lai izgatavotu kvalitatīvas mēbeles, šeit tiek izmantoti tikai augstvērtīgi materiāli – laminētās kokskaidu plātnes (pasaulē slavens austriešu zīmols EGGER), dažādu koku sugu finierējumi, matēti un glancēti krāsotas MDF loksnes, akmens,kvarca,
keramikas, mākslīgā akmens,jeb masīvkoka galda virsmas, vadošo zīmolu furnitūra (BLUM, HÄFELE, KÄSSEBÖMER u.c.) u.c. “Lauras mēbelēm” raksturīga godīga attieksme pret klientu un rūpīga attieksme pret darbu. Tīrība, akurātums, uzmanība pret katru detaļu un ikkatru niansi – tās ir lietas, kuras veido augstas raudzes dizaina cienīgu galarezultātu, ar kuru bez kautrēšanās var droši konkurēt ar ārvalstu skaļo vārdu zīmoliem.

Atbildība pret ikkatru klientu no pirmās sarunas līdz objekta nodošanai, kā arī servisa pakalpojumi pat 10 un 15 gadus pēc mēbeļu uzstādīšanas  ir saprotami iemesli tam, kādā veidā uzņēmums “Lauras mēbeles” iemantojis labu reputāciju. Rinda pēc kvalitatīvi izgatavotām mēbelēm nereti ir vairākus mēnešus gara, tomēr klienti, kuri orientēti uz gala rezultātu, saprot, ka labas lietas nenotiek ātri. Laiks apliecinājis, ka caur uzņēmuma ražotnes durvīm aizceļojušas neskaitāmas virtuves, skapji, sekcijas, vannas istabas, bērnu istabas mēbeles, ergonomiski aprīkotas darba vietas, reprezentabli iekārtotas vēstniecības, lauku vasarnīcas, kas joprojām priecē ģimenes un darba kolektīvus gan Latvijā, gan citviet Eiropā.
“Lauras mēbeles” uzsver, ka ļoti svarīga ir vismaz viena jēgpilna saruna, kuras laikā galvenais uzdevums ir vienošanās ar klientu par kopējo konceptu. Lai vieglāk būtu uztverama pasūtīto mēbeļu kopaina, vienmēr klientam tiek piedāvāta 3D vizualizācija. Līgumā tiek atrunāts konkrēts nodošanas termiņš, kurš vienmēr tiek ievērots. Ja kāds izlolojis kādu inovatīvu ideju ar neordināru izpildījumu, “Lauras mēbeles” to paveiks.
Daļu no uzņēmuma īstenotajiem darbiem jebkurš var aplūkot mājas lapā www.laurasmebeles.lv ,iedvesmojoties no pievienotās fotogalerijas.

PIETEIKTIES
Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKPIEKRĪTU