Sākums

Whatsapp

Waze

Izvēlne

Mārtiņš Ērglis, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas kardioķirurgs.

 Dažkārt pašiem ir šķitis, ka mūsu izdomāto mēbeļu dizainu, visticamāk, nevarēs realizēt. Bet Lauras mēbeles to izdara – turklāt ļoti kvalitatīvi un apsolītajā laikā. 

Lauras mēbelēs esam pasūtījuši izgatavot mēbeles vairākkārt – iebūvējamās mēbeles virtuvei, vannas istabai, priekštelpai, dzīvojamai istabai un tehniskajai telpai.  Ļoti patīk darba kvalitāte, kā arī tas, ka pasūtījumi vienmēr tiek veikti apsolītajā laikā.

Mūsu ģimenei īpaši gaidīta un daudz izmantota ir virtuve. Lauras mēbeles piedāvā  mūsdienīgus un funkcionālus tehniskos risinājumus, piemēram, virtuvē izvēlējāmies miskasti, kas darbojas ar sensoriem. Vāks nav jāatver ar roku, sensoram reaģējot, tas pats atveras. Īpaši gatavošanas procesā, tas ir ļoti ērti.

Patīkami ir arī tas, ka uzņēmums nodrošina servisu. Pirms vairākiem gadiem mums tika izgatavotas eļļotas koka virtuves mēbeles. Periodiski mēbeļu virsma ir jāatjauno, un uzņēmums to veic. Reiz gadījās, ka bērni mēbeļu durtiņām nejauši noplēsa līstīti. Lauras Mēbeles atbrauca, izņēma durtiņas, ražotnē atjaunoja līstīti, un pēc tam durtiņas uzstādīja atpakaļ.

Arvīds Pīlādzis, uzņēmuma R.A.S.A un Ko īpašnieks. 

Lauras mēbeles ir izcili virtuves mēbeļu ražošanā. Lieliski pārzina jaunākos virtuves materiālus un  furnitūru, tādēļ spēj tehniski atrisināt jebkuru dizainera ideju.

 Situācijās, kad citi uzņēmumi, visticamāk, atteiktos no pasūtījuma, uzskatot, ka tas ir pārāk sarežģīts un laikietilpīgs, Lauras Mēbeles uzņemas un realizē to par 100%.

Lauras mēbeles esmu pasūtījis izgatavot mēbeles privātām vajadzībām, kā arī R.A.S.A. un Ko ir izveidojusies veiksmīga un ilgstoša sadarbība ar šo uzņēmumu. Tas ir tādēļ, kas Lauras mēbeles savu darbu vienmēr paveic uz 100%. Nodrošina pilnu servisu – mēbeļu montāžu un pēcgarantijas servisu, strādā ļoti kvalitatīvi un iekļaujas norunātajā termiņā.

Ja kādam  no mūsu klientiem ir nepieciešamas nestandarta virtuves mēbeles, kur nepieciešami tehniski sarežģīti risinājumi, mēs ar pilnu paļāvību, tās uzticam izgatavot Lauras mēbelēm, un klienti  vienmēr ir apmierināti.

Toms Panders, uzņēmuma  SETUPAD īpašnieks.

Patīk Lauras Mēbeles attieksme pret klientu. Komanda patiešām ir ieinteresēta un cenšas radīt produktu, lai klients būtu gandarīts.

Ar uzņēmumu Lauras Mēbeles sadarbojos jau vairākus gadus. Izgatavotas iebūvētās mēbeles – virtuvei, dzīvojamajai istabai, vannas istabai un biroja mēbeles.  Vienmēr esmu bijis apmierināts gan ar izpildes procesu, gan ar gala rezultātu.

Uzņēmums spēj realizēt arī nestandarta risinājumus. Mums  bija vēlme izgatavot birojam zvanu kabīnes. Šādas gatavās mēbeles netiek piedāvātas, tādēļ tās bija jārada pilnībā no jauna. Izklāstījām savas vēlmes, un  tās tika realizētas.

Lauras mēbeles iesaku cilvēkiem, kas vēlas augstu kvalitāti, un saprot, ka tā nevar maksāt lēti. Patīkami ir tas, ka uzņēmums pasūtījumam parasti piedāvā dažādus materiālus un tehniskos risinājumus, kas lielā mērā ietekmē mēbeles gala  izmaksas. Tādejādi klients var izvēlēties to, kas der viņa maciņam.

Jānis Tūliks, pasūtīja izgatavot mēbeles pēc sevis radīta  dizaina. 

Iesaku Lauras mēbeles cilvēkiem, kas nevēlas pirkt gatavas, standarta mēbeles, bet vēlas īstenot tieši savu dizaina ideju vai arī tad, ja mēbele ir jāpiemēro konkrētiem apstākļiem, piemēram, telpas izmēram vai konfigurācijai. 

Mums ar ģimeni bija oriģinālas, pilnīgi no nulles pašu radītas idejas, piemēram, mēbele ar tajā integrētu liela izmēra sienas flīzi, kas veic kumodes virsmas funkciju. Vizuāli tā izskatās kā marmora virsma. Lauras mēbeles uzklausīja mūsu idejas, noprecizēja, vai  pareizi sapratuši, piedāvāja no savas puses atsevišķus uzlabojumus, tad izstrādāja mēbeļu dizaina 3d versiju un realizēja precīzi, kā bijām iedomājušies.

Domāju, ka šajā uzņēmumā droši var vērsties cilvēki, kuriem nav dizainera izglītības, bet ir vīzija – kādas mēbeles vēlas.

Ja cilvēks apģērbu šuj pie drēbnieka, tad tas vienmēr izmaksā dārgāk, nekā pirkt gatavu apģērbu. Līdzīgi ir ar mēbelēm – šajā uzņēmumā tās izgatavo pēc pasūtījuma, un tad ir jārēķinās, ka mēbeles nevar maksāt IKEA cenu līmenī. Ja pasūtītājs  zina, ko vēlas un kāds ir mērķis, tad tas noteikti ir tā vērts.

 Kārlis, pasūtījis  izgatavojis mēbeles privātmājai un birojam.

Lauras mēbeles  parasti vēršos tad, ja man ir nepieciešamas īpašas mēbeles pēc pasūtījuma, jo  man ir vajadzīgs uzņēmums, kas spēj uztvert manu ideju un, neko nesajaucot, izgatavot ļoti kvalitatīvas mēbeles – tieši tā, kā esmu iecerējis.

Lauras mēbeles esmu pasūtījis daudz dažādas mēbeles – virtuvei, vairākus iebūvētos skapjus, un nekad neesmu vīlies.

 Es parasti ļoti precīzi zinu, kādas mēbeles vēlos. Lauras mēbeles pilnībā apmierina manas prasības. Uzņēmumam ir ļoti plašs materiālu un risinājumu klāsts, katram pasūtījumam pieiet ļoti individuāli, spēj izgatavot tieši to, kas ir nepieciešams.

Izmaksas ir atbilstošas – kvalitatīvām mēbelēm pēc pasūtījuma.  Katrā ziņā izgatavot  Lauras mēbelēs  ir izdevīgāk, nekā iegādāties kāda dārga zīmola gatavās mēbeles.

Karīna N., privātmājas Baltezerā īpašniece.

Iesaku šo uzņēmumu cilvēkiem, kuriem ir mēbeļu dizaina ideja un vēlme, lai tā tiktu realizēta augstākajā kvalitāte. Lauras Mēbeles to var!

Lauras mēbeles esam izgatavojuši jau vairākas mēbeles vasaras mājai, un esam ļoti gandarīti par rezultātu.

Pirmkārt, tā ir superīga komanda. Katrs cilvēks, kurš veic kādu darba posmu – nomērīšanu, mēbeļu uzstādīšanu, bija  profesionālis savā īstajā vietā.  Mums jau pašā sākumā izveidojās vienots skatījums un lielisks kontakts ar Juri, kurš vadīja mūsu projektu un visā procesā bija mūsu labā roka.

Vēršoties uzņēmumā, man bija skaidra ideja – kādas mēbeles  vēlos gan dizaina, tehniskajā ziņā. Ļoti palīdzēja mēbeļu 3d versija, kuru uzņēmums izstrādāja. Tajā ļoti labi varēju redzēt, kā mēbeles izskatīsies dzīvē – katru detaļu, moduļu novietojumu, izmēru atbilstību, krāsas. 3d versijā veicu atsevišķus uzlabojumus. Mēbeles tika izgatavotas tieši tādas, kā tās bija atspoguļotas 3d  versijā.

Domāju, ka viss process noritēja tik gludi un rezultāts ir tik labs arī tādēļ, ka zināju, ko vēlos. Nemainīju nemitīgi savas domas par dizainu, krāsām, tehniskajiem risinājumiem, kā tas mēdz būt tad, ja pasūtītājs īsti nezina, kādu gala rezultātu vēlas.